Huzur Cam Balkon

Cam Kapı Malzemeleri

Tüm Ürünlerimiz

Cam Kapı Malzemeleri

Ferah, şeffaf  ve nezih bir iç mimari uygulaması için cam kapı sistemleri.

Cam, pekçok modern yapıda, özellikle işletmeler veya alışveriş merkezlerinin betonsu, ahşapsal veya plastikten  yapılmış dış cepheleri, bölme duvarları ve kapılarında yerini çoktan almıştır. Hatta pekçok özel binalarda, cam giderek daha çok önem kazanmaktadır.

Cam kapı çözümleri kolayca bina mimarisi ile harmanlanmakta yada vurgulanarak ön plana çıkmaktadırlar. Kullanım alanları ve çeşitleri neredeyse sınırsızdır. Firmamız , planlamada bina koruma, ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarımlı, işlevsel, mukavemetli ve estetik çözümler için çeşitli cam teknolojileri sunar.

Ürünlerimizin kalite, performans ve güvenilirlik ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluk sağlaması politikamızdır.

Cam kapı ofislerden otellere, evlerden villalara kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kırılmaz cam kapı hem güvenilir hem de oldukça şık bir çözümdür.

İşyerinde cam kapı tercih edilmesi müşteriler açısından davetkar olacağı gibi ev ve villalarda ise mekanlarınızı birbirinden koparmadan genişlik ve ferahlık hissi verecektir.
Cam Kapı sistemleri kaliteli malzemeler kullanılarak en yüksek standartlarda üretilmektedir. Cam kapı sistemleri, kullanım alanları itibari ile ev girişleri , işyerleri, mağaza, dükkan ve mekan girişleri gibi birçok alanda monte edilebilir geniş bir uygulama alanına sahiptir. Firmamız cam kapı ürünlerinde kapsamlı bir hizmet ve tasarım yelpazesi sunmaktayız.

Cam kapı sistemleri imalat ve montajında deneyim gerektiren bir uygulamadır. Cam kapı sistemlerinin güvenli bir şekilde takıldığından emin olmak için eğitimli bir profesyonel ekip gereklidir. Bu nedenle firmamız bünyesinde cam kapı imalatının yanı sıra nitelikli personelimiz tarafından montaj hizmeti de verilmektedir. Cam kapı ve uygulamaları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Üstten askılı sürgülü ve cam detaylı cam kapı modelleri ile % 95 camdan oluşan kapı sistemleridir.

Hidrolikli cam kapı, her ihtiyaca uygun teknolojik çözümü sunar.

Entegre edilmiş cam kapı, kanat içine montajlanrak görünmezlik sağlar ve kapılara maksimum şıklık katar.

Zemine gömülen cam kapı , tüm 90 derece açılır ve çarpma kapılardan daha konforu ve işlevsilliği simgeler.

Firmamızın üretimi manüel kayar cam kapı sistemleri, sürme cam kapılar ve diğer hareketli yapı elemanlarında kullanılmak için filigranlı ve hassas bir teknolojiye sahitir. Bu cam kapı sistemleri makaralı veya bilyalı kayar kapı mekanizmaları olarakta çeşitlendirilmektedir.

Özellikler :

* Cam tutucu özel tasarım aksesuar

* Temperli ve lamine güvenlik koruma camları

* Zengin profil renk seçenekleri

* Alüminyum veya paslanmaz aksesuarlar

* Tercihe göre uygulanabilen kapı kolu modelleri