Süral Isıcamlı Cam Balkon

Tüm Ürünlerimiz

Süral Isıcamlı Cam Balkon

Süral Isıcamlı Sürme Seri, Ofisleriniz veya iç mekanlarınız için ideal olan bu Sistemimiz, eşikli alt ray Profili ile genellikle zeminden daha yüksek yerlerde kullanım imkanı sunmaktadır. Rulmanları sayesinde Kapakları sağa ve sola rahatça taşınabilir. Ayrıca Kanatlar içe veya dışa açılır olmadığından, alanınızı daha ekonomik kullanmış olursunuz.

Kanatlara takılan Kilitler; *Horoz Kilit, *Havuz Kilit, *Klepsi kollu

Kilit gibi seçenekler sayesinde tam güvenlik sağlamış olursunuz. Kanatlar birbirini özel tasarım Baza ara Profili ile çerçeve özelliği kazanarak, bu sayede Sistem kendini sıralı olarak çekmektedir. Kanatları sağa veya sola açabilir, alt ve üst rayların birbirlerine geçişliliği sayesinde çok büyük projelerinize dahi bu Sistemimizi rahatlıkla adapte edebilirsiniz.

Sistem Aksesuarlarımız, mümkün olduğunca gizlenmeye çalışılmış ve konusunda uzman tasarımcılarımız gerekli AR-GE araştırmalarından yola çıkarak SÜRAL EŞİKLİ ISICAMLI olarak tabir ettiğimiz, 20 mm Temperli Camlar kullanılarak Eşikli Sürme Sistemimizi sunuma hazırlamışlardır. Standartlarda 20 mm Cam yerleşim alanındaki iç mesafeyi 4+12+4 mm olarak projelendirmekteyiz ancak bu tamamen Siz değerli Müşteriler­imizin tercihindedir. Sizler adına, bakım gerektirmeyen Cam Elyaflı Plastik Aksesuarlar tercih etmekteyiz.

Hareket Sisteminde kullanılan ve yatay olarak işleyen yüksek kaliteli, bakım gerektirmeyen tekerlerimiz iç aksamı paslanmaz çelik rulmanlı olup, kanat yapılarında alt Profilde çiftli olarak iki adet teker yer alır. üst kanatlarda ise Sisteme yön veren Cam elyaflı Plastik kılavuzlar kullanılmaktadır. Bu Sistemimizde iç Atmosferi optimum düzeyde tutmak adına alt ve üst Profillerde 650'Iik kıl fitiller kullanılmaktadır. SÜRAL Eşikli Sürme Serimizde tercihinize göre; Alüminyum Profillerde 300'0 aşkın RAL renkleri, Alüminyum Grisi, Bronz, mat veya parlak Eloksal uygulamaları ve yine yüzeysel işlem olarak Ahşap desen seçenekleriyle projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem Özellikleri

  •  SİSTEM ADI: SÜRAL EŞİKLİ, EŞİKSİZ ISICAMLI SÜRME SERİSİ 20 mm (4+12+4 mm)
  •  MALZEME: ALÜMİNYUM, AKSESUARLAR, TEMPERLİ CAM
  •  MAX.KANA T YÜKSEKLİĞİ: 3500 mm
  •  MAX.KANAT GENİŞLİĞİ: 2500 mm
  •  GARANTİ SÜRESİ: 5 YIL