Huzur Cam Balkon

Proje Danışmanlığı

Alyum Alüminyum ve Huzur Cam Balkon olarak müşterilerimizle, onların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı sürekli ve güven ihtiva eden bir köprü kurmaktır.

Alyum Alüminyum ve  Huzur Cam Balkon  olarak müşterimizin her türlü ihtiyacına yönelik , toplu siparişte ölçü, adet ve nitelikleri doğrultusunda cam balkon alüminyum larını istenilen ölçülerde ve ral renklerinde özel ekstürüzyon kalıplarda 7000mm ve 3600mm aralığında kasa baza dikme fitil vb.  ürün üretip bayilerimizin hizmetine sunabilmekteyiz.

Plastik enjeksiyon gri ve siyah renkler stoklarımızda olup bunların dışında cam balkon polyemit kapaklarında toplu alımlarda ara renkler siparişe göre istenilen adetlerde uygun fiyatlarla cam balkon aksesuarları üretilip bayilerin projelerini kolaylaştırmaktadır.

Şirket olarak odak noktamız müşterilerimize faydalı olmak ve her durumda müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Şirketimizde, ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getiren ve diğer Yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanan ve geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurulmuş olup ISO 9001 Kalite Güvence Belgemiz bulunmaktadır.