Huzur Cam Balkon

Giyotin Hareketli Küpeşte Serisi

Tüm Ürünlerimiz

Giyotin Hareketli Küpeşte Serisi

Yeni nesil giyotin

 

Yeni nesil özellikleri sayesinde Alyum giyotin sistemi birçok ilke imza atmıştır. Otomatik uzaktan kumandalı giyotin sistemi zincirli ve çelik kayışlı seçenekleri ile geniş bir uygulama alanına sahiptir. Motoru sayesinde kolay bir kullanım sağlamaktadır. Isıcamlı ve 8mm camlı olarak uygulanabilmektedir. Üst düzey ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Vasistas özelliği sayesinde kolay havalandırma sunmaktadır. Pivot giyotin sistemi ve normal giyotin sistemi seçenekleri ile üretilmektedir.

Kullanımı sistem üzerine bağlanan buton veya kumanda ile sağlanmaktadır. Sistemdeki ilk cam sabittir, diğer hareketli camlar sabit camın önünde yukarı aşağı hareket ettirilir. Kapandığı zaman ısı ve ses izolasyonu sağlar, açık konuma getirildiği durumlarda ise camlı korkuluk (küpeşte) konumuna geçer.

 

Uygulama ölçüleri

 

Alyum giyotin sistemleri kısıtlama olmaksızın tüm mekanlara uygulanabilmektedir. SİSTEM ADI: GİYOTİN SİSTEM SİSTEM GENİŞLİĞİ: 5000 mm SİSTEM YÜKSEKLİĞİ: 1000 mm (toplamda 3 parça kanat, 3000 mm )


Sistemde kullanılan motorlar garanti sertifikasına sahiptir.

 

 

 

 

Güçlü Ar-ge

 

Empati yeteneği yüksek uzman ar-ge ekibimiz her zaman beklentilerinizi karşılamak amacı ile araştırma ve geliştirme yapmaktadır. Müşteri geri bildirimlerine verdiğimiz önem sayesinde neyi iyi yaptığımızı biliyor ve daha nasıl iyi yapabileceğimiz üzerinde sürekli çalışmaktayız.

 

 

 

 

Kullanım Alanları

Balkonlar, kafe ve restoranlar, teraslar, kış bahçeleri, villalar

 

Giyotin Özellikleri

Neden Alyum Giyotin?
Pivot Giyotin - Isıcamlı, 8mm camlı giyotin

Pivot Giyotin - Isıcamlı, 8mm camlı giyotin

 

Alyum uzaktan kumandalı giyotinli cam balkon sistemi pivot (4+16+4) 24mm ısıcamlı ve  8mm camlı olmak üzere uygulanabilmektedir. Uzaktan Kumandalı giyotin cam balkon, balkon, teras vb. yüksek katlarda kullanılması için tasarlanmıştır. Vasıstas açılır cam sayesinde kolayca havalandırılabilir ve cam paneller dış kısmı içe açılarak içerde  kolayca temizlenebilmektedir.

 

Normal Giyotin - Isıcamlı, 8mm camlı giyotin

Normal Giyotin - Isıcamlı, 8mm camlı giyotin

 

Alyum normal giyotin sistemi pivot (4+16+4) 24mm ısıcamlı ve pivot 8mm camlı olmak üzere uygulanabilmektedir.

 

Uzaktan kumandalı

Uzaktan kumandalı

 

Uzaktan kumanda sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Elektrikli motoru sigorta ile korunmaktadır. Dilediğiniz ayarda açabilir ve kapatabilirsiniz. Konforlu bir kullanım sağlar.

 

Korkuluk özelliği

Korkuluk özelliği

 

Camlar açıldığında korkuluk özelliği sağlamaktadır. Bu sayede açıkken korkuluk görünümde kapalı iken giyotin cam balkon özelliği bulunmaktadır.

 

Uzun ömürlü motor

Uzun ömürlü motor

 

Uzun ömürlü ve garanti sertifikasına sahip motorlar kullanılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar güvenli ve konforlu bir şekilde kullanım sağlamaktadır.

 

Ray sistemi

Ray sistemi

 

Alyum giyotin ray sistemi sayesinde kolay montaj ve rahat kullanım sağlamaktadır. Rayların toza karşı koruma amaçlı ve mekanizmaları gizleyen ray kapakları mevcuttur. Bu sayede raylar görünümü bozmamaktır. Bu kapaklar sayesinde ray aralarına düşebilecek veya girebilecek sistemin çalışmasını engelleyebilecek dış etkenlerden korunmaktadır.

 

Kenetlenme sistemi

Kenetlenme sistemi

 

Kenetleme sistemi sayesinde camları güvenli şekilde yukarı ve aşağı hareket ettirmektedir. Bu sayede ek olarak ses, su ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

 

Köşe gönyeli birleştirme ile sağlamlık

Köşe gönyeli birleştirme ile sağlamlık

 

Köşeler kalın ve dayanıklı gönyeler ile birleştirilerek vidalar aracılığı ile sağlamlaştırılmaktadır. Bu sayede sistemin daha sağlıklı çalışması sağlamaktadır. İleride oluşabilecek silikon hatalarını önlemektedir.

 

Akıllı ev sistemleri ile uyumluluk

Akıllı ev sistemleri ile uyumluluk

 

Akıllı ev sistemlerine uyumluluğu sayesinde cep telefonunuzdan internet üzerinden farklı cihazlarınızdan kontrol sağlayabilirsiniz. Bu sayede esnek kullanım alanı ve uzaktan kontrol sağlamaktadır.

Çelik halatlı kayış

Çelik halatlı kayış

 

Kayış içerisinde bulunan çelik halatlar sayesinde sessiz ve uzun ömürlü bir çalışma imkanı sağlamaktadır. Çelik kayışlar sayesinde olabilecek cam sarkmaları ve halat koplamaları önlenmektedir.

 

 

 

 

Çelik zincir

Çelik zincir

 

Çelik zincir sayesinde güvenli bir kullanım sağlanmaktadır. Zincirler herhangi bir bakım gerektirmemektedir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.