Huzur Cam Balkon

Üstenaskılı Vitrin Sistemi

Tüm Ürünlerimiz

Üstenaskılı Vitrin Sistemi

Vitrin sistemi

 

Üstten Askılı Vitrin Sistemi, özellikle iç mekanlar ve mağaza girişleri için tasarlanmış olan bu sistem, iç mekanlarınıza ve mağaza girişlerine estetik bir görsellik kazandırır. Cam bölmeleri tek taraflı olarak toplayabileceğiniz için, alanlarınızda size ciddi yer avantajı sağlamaktadır. Bu Sistem de kanatların yer ile herhangi bir şekilde teması olmadığından ayrıca bir alt ray düzeneğine gereksinim duyulmaktadır. Yerden bağımsız olması sebebiyle, iç mekanlarınızı bölerek ayrı odalar olarak kullanabilirsiniz.

Sistem tamamen çerçevesiz olarak dizayn edilmiştir. İki yanlara sürebilir ve iç tarafa katlayabilirsiniz. Yükse­kliği tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. içten ve dıştan kilitleme sistemi ile, mevcut alanlarınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

 

 

 

Yeni nesil vitrin sistemi

 

Kanatlar yukarıdan hareket edebilme özelliğine sahiptir. Her kanatta 1 adet (çift rulmanlı) yatay hareket eden tekerlek mevcuttur. Tekerlek rulmanlarında paslanmaz çelik bileşenleri kullanılmıştır. Bu tasarımında 10 mm temperli camlar kullanılmıştır. Cam bölmeler gizli pim ve özel yapıştırıcılar ile Alüminyum Profillere güvenlikli bir şekilde sabitlenmiştir.

Hem iç mekanlarınızı estetik bir şekilde bölmek hemde işletmenizde kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı, dayanıklı ve kaliteli bir üründür.

5 YIL GARANTİLİDİR.

 

 

Uygulanabilir Mekanlar

Otel, Cafe, Restoran, Bar, Yüzme Havuzu, Teras, Çay Bahçesi, Kış Bahçesi, Düğün Salonu, Ofis Bölmeleri ve Özel İşletmeler